top of page
CT0A0922maza_edited.jpg

Sveiki!

Aš esu Jolita - šeimos fotografė ir vaikų gerbėja. Ir jų fotografė irgi :) Labai malonu, kad užsukote į mano namus!

Fotografuoju, nes man patinka žmonės. Ir patinka teikti džiaugsmą. Dar - tikiu šeima. Tikiu, kad mūsų tarpusavio šilti ryšiai ir jausmai yra pagrindas viskam.

Bėda tik ta, kad savęs iš šono nematom - visada tas šiltas ir brangias akimirkas jaučiam, bet nematom. Pati esu mama, pati dažnai pagalvoju, kad va štai į šitą jausmą - kai vienas iš dviejų mano jau ne tokių mažų sūnų apkabina ar kai juokiamės visa šeima kartu - norėčiau grįžti dar ir dar. Kai bus sunku, ar kai vaikai išeis gyventi sau, ar tiesiog kai pasiilgsiu.

Todėl mano misija - užfiksuoti jūsų šeimos šilumą vienas kitam, jūsų tikras emocijas ir tokius, kokie jūs esate kai būnate kartu. Kad kai norėsis grįžti į tą artumo jausmą, turėtumėt kaip.

Fotosesijos su manim yra pramoga. Viską aptariam ir susipažįstam dar prieš susitikdami, atsakau į visus klausimus ir papasakoju, kaip viskas vyks. Nes kuo jūs (ir aš!) labiau atsipalaidavę, tuo viskas smagiau - ir lengviau, ir gražiau! 

"Nuo pat pirmo susitikimo su Jolita jautėmės ramiai. Jos šiluma ir nuoširdus susidomėjimas mūsų šeima iš karto pašalino visą įtampą. Fotosesijos su Jolita visada atrodo kaip šventė. Procesas teikia tiek pat džiaugsmo, kiek pats rezultatas. Ir, be abejo, kaskart, kai pamatome nuotraukas, liekame be žodžių! Net būdama šeimos renginio chaose, ji sugeba užfiksuoti amirkos grožį ir esmę. Be jokios abejonės, ir būsimų mūsų šeimos prisiminimų užfiksavimą patikėsime Jolitai ir aš iš širdies rekomenduoju "OpenFace Photography"!"

~ Eglė R.

bottom of page